Böhm - pohodlí na úrovni
Už je to 27 let, co přinášíme tu správnou pohodu do Vašich domovů. Vyrábíme sedací soupravy, které nejsou jen estetické, ale jsou ostrůvkem pohody, na který se vždy rádi vrátíte po dlouhém a náročném dni. Jsme Böhm – Přinášíme pohodlí… Pořád!

Böhm přináší pohodlí již od roku 1993.

Jsme český výrobce čalouněného nábytku se sídlem v Jihlavě, který pod značkou Böhm působí od roku 1993 a je součástí skupiny WOOD-FOREST GROUP a.s. Klademe důraz na dokonalou funkčnost, pohodlné sezení a špičkový design našich výrobků. Kvalita a precizní řemeslné provedení každého detailu je pro nás samozřejmostí. K výrobě používáme výhradně kvalitní, ekologicky a zdravotně nezávadné materiály. Široká kolekce našich produktů plně uspokojí jak zájemce o funkční a praktický čalouněný nábytek, tak i zákazníky, kteří preferují individuální provedení nebo nápaditý design nesoucí prvky luxusu. Naše výroba má zakázkový charakter a ke každé zakázce volíme osobní přístup.

Výrobky z naší kolekce upravujeme podle individuálních požadavků zákazníků a umožňujeme volný výběr potahových materiálů. Vyrábíme také atypický čalouněný nábytek určený do soukromých i veřejných prostor.

Vybavujeme interiéry hotelů, lázeňských domů, restaurací, penzionů, administrativních objektů, kulturních domů apod. Každoročně uvádíme na trh nové modely a nové kolekce potahových materiálů. Reagujeme tím na měnící se trendy v životním stylu, v nábytkovém designu a v potahových materiálech. Na připomínky zákazníků reagujeme odbornými radami a včasným servisem poskytovaným našimi zkušenými profesionály.

Böhm přináší pohodlí již od roku 1993.

OCENĚNÍ

OCENĚNÍ

Za dobu co působíme v oboru jsme nasbírali mnoho ocenění za design, za progresivní technologie, kvalitní a inovativní materiály a za také další aspekty výroby. Tato ocenění bereme nejen jako odměnu naší práce, ale i jako velký závazek, který nás neustále nutí inovovat a zároveň udržet nejvyšší kvalitu výroby, tak aby Vám naše sedací soupravy dělaly opravdovou radost a přinášely do Vašich domovů to správné pohodlí.

Mezi naše nejprestižnější ocenění patří: 

2018 IF DESIGN AWARD ZA KŘESLO PHOENIX

2017 MOBITEX GP ZA POHOVKU MARANELLO

2016 MOBITEX GP ZA KŘESLO PHOENIX

2015 MOBITEX GP ZA SESTAVU NANTES

2013 MOBITEX GP ZA EXPONÁT ELASTIC

Otevírací doba showroomu

Vážení zákazníci,

Náš showroom EXIT 112 můžete navštívit kdykoliv v uvedených hodinách níže: 

  • Pondělí: 9:00 - 17:00 hod.
  • Úterý: 9:00 - 17:00 hod.
  • Středa: 9:00 - 17:00 hod.
  • Čtvrtek: 9:00 - 17:00 hod.
  • Pátek: 9:00 - 17:00 hod.
  • Sobota: dle individuální domluvy 

Böhm na sociálních sítích

Více informací o společnosti Böhm sedačky a našich produktech naleznete také na sociálních sítích Facebook, Instragram a Youtube. Připravujeme také účet na Twitter, o kterém Vás budeme informovat.    

www.facebook.com/bohmsedacky/                                                                                  

www.instagram.com/bohmsedacky/?hl=cs                                                                     

Připravujeme také účet na sociální síti Twitter, o kterém Vás budeme informovat.       

Showroom
Prodejní místa

Pokud máte zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Kontaktujte nás