Kdo jsme?

Böhm přináší pohodlí již od roku 1993

Jsme český výrobce čalouněného nábytku se sídlem v Jihlavě, který pod značkou Böhm působí od roku 1993 a je součástí skupiny WOOD-FOREST GROUP a.s. Klademe důraz na dokonalou funkčnost, pohodlné sezení a špičkový design našich výrobků. Kvalita a precizní řemeslné provedení každého detailu je pro nás samozřejmostí. K výrobě používáme výhradně kvalitní, ekologicky a zdravotně nezávadné materiály. Široká kolekce našich produktů plně uspokojí jak zájemce o funkční a praktický čalouněný nábytek, tak i zákazníky, kteří preferují individuální provedení nebo nápaditý design nesoucí prvky luxusu. Naše výroba má zakázkový charakter a ke každé zakázce volíme osobní přístup.

Výrobky z naší kolekce upravujeme podle individuálních požadavků zákazníků a umožňujeme volný výběr potahových materiálů. Vyrábíme také atypický čalouněný nábytek určený do soukromých i veřejných prostor.

Vybavujeme interiéry hotelů, lázeňských domů, restaurací, penzionů, administrativních objektů, kulturních domů apod. Každoročně uvádíme na trh nové modely a nové kolekce potahových materiálů. Reagujeme tím na měnící se trendy v životním stylu, v nábytkovém designu a v potahových materiálech. Na připomínky zákazníků reagujeme odbornými radami a včasným servisem poskytovaným našimi zkušenými profesionály.

Pokud máte zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Kontaktujte nás