Kariéra

V současné době hledáme kolegy a kolegyně na pozice:

SPECIALISTA PRODEJE

Prodej a prezentace luxusního sedacího nábytku značky Böhm na prodejně Exit 112 v Jihlavě.

Pracovní doba: od 9:00 do 17:00 hod.

Požadujeme: Příjemné vystupování, orientaci na zákazníka, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost za vykonanou práci, pečlivost, znalost práce na PC a chuť do práce.

Praxe v oboru vítána (i minimální), není však podmínkou (rádi zaučíme).

Náplň práce:  Práce obnáší prodej a poradenství koncovým zákazníkům, prezentaci sortimentu velkoobchodním partnerům, práci s pokladnou, zpracování objednávek do systému a péče o showroom.

Nabízíme: Fixní plat a motivační provizní ohodnocení.

Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu, služební telefon, 25 dní dovolené a další.

V případě zájmu posílejte svůj životopis na email capka@exit112.cz nebo volejte na +420 739 090 665.

Pokud máte zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Kontaktujte nás