Kariéra

V současné době hledáme pracovníka na tyto pozice:

TECHNOLOG

Hledáme spolehlivého a pracovitého kolegu na pozici Technolog, který by se rád realizoval u návrhů luxusního čalouněného nábytku značky Böhm.

  • Místo: Jihlava.
  • Náplň práce: Příprava a úprava podkladů k sedacímu nábytku značky Böhm, výkresová dokumentace, návrh a tvorba nových produktů (kompletní návrh až po finální řešení), tvorba 3D vizualizací, objednávky a kontrola materiálu u dodavatelů, řešení atypických zakázek atd.
  • Požadované vzdělání: Středně odborné / střední odborné s maturitou / vyšší odborné / vysokoškolské.
  • Pracovní doba: 7:00 - 15:30 hod.
  • Požadujeme: Vysoké pracovní nasazení, odpovědnost za odvedenou práci, samostatnost, spolehlivost, práce s grafickými programy (programy ke zpracování 3D modelů), manuální zručnost (spolupráce s dílnou).
  • Řidičský průkaz skupiny B.
  • Praxe v oboru vítána, není však podmínkou.
  • Zaměstnání na dobu určitou. Po jednom roce následně zaměstnání na dobu neurčitou.
  • Nabízíme: Moderní pracovní prostory, přátelský kolektiv, 25 dní dovolené, stravenky, příspěvek na dopravu a další výhody.

V případě zájmu kontaktujte: Radek Čapka, +420 739 090 665, capka@exit112.cz

Pokud máte zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Kontaktujte nás