Kariéra

V současné době hledáme pracovníka na tyto pozice:

PRODAVAČKA / PRODAVAČ

  • Místo: Jihlava.
  • Náplň práce: Prodej a prezentace luxusního sedacího nábytku značky Böhm na prodejně Exit 112 v Jihlavě. Práce obnáší prodej a poradenství koncovým zákazníkům, prezentaci sortimentu velkoobchodním partnerům, práci s pokladnou, nahrávání objednávek do systému a péče o showroom.
  • Požadované vzdělání: Středně odborné / střední odborné s maturitou / vyšší odborné.
  • Pracovní doba: 9:00 - 17:00 hod.
  • Požadujeme: Příjemné vystupování, orientaci na zákazníka, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost za vykonanou práci, pečlivost, znalost práce na PC a chuť do práce.
    Praxe v oboru vítána, není však podmínkou.
  • Nabízíme: Moderní pracovní prostory, přátelský kolektiv, 25 dní dovolené, stravenky, příspěvek na dopravu a další výhody.

V případě zájmu kontaktujte: Radek Čapka, +420 739 090 665, capka@exit112.cz

Pokud máte zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Kontaktujte nás