Usně Sorensen Leather

 

Usně od dánského dodavatele Sorensen patří mezi ty nejkvalitnější, které můžeme najít nejen na českém a slovenském, ale celkově světovém trhu! Jsme rádi, že naše společnost dlouhodobě úspěšně spolupracuje se společností Sorensen Leather A/S a můžeme tak nabízet jejich luxusní a mimořádně kvalitní usně i na naše čalouněné produkty, které se díky těmto usním stávají něčím opravdu mimořádným. Pojďme si tohoto světového dodavatele usní blíže představit.

Sorensen Leather A/S je globální značkou dodávající sortiment nejluxusnějších a nejžádanějších usní zákazníkům ve 40 zemích celého světa. Veškeré materiály odpovídají nejnovějším poznatkům oboru a splňují parametry dlouhodobě udržitelného rozvoje. Firma spolupracuje s širokým okruhem obchodních partnerů od výrobců nábytku přes architekty, designéry či interiérové dekoratéry až po výrobce z oborů kožené galanterie, módy a módních doplňků. Působí tedy všude tam, kde usně nacházejí kreativní využití a podtrhují osobitost a přirozenou krásu hotového produktu. V kompletním portfoliu společnosti se nachází více než 450 barevných variant v mnoha různých kolekcích, které jsou neustále interaktivně rozvíjeny a rozšiřovány, včetně vývoje zcela nových materiálových konceptů a textur. Sorensen Leather je exkluzivním zdrojem usní pro ikonické značky designového nábytku, jejichž reprezentanty lze najít v mnoha galeriích, muzeích či soukromých sbírkách po celém světě. S odkazem na téměř padesátiletou odbornou praxi a bohaté zkušenosti v oboru čalounictví společnost nabízí rozsáhlou podporu v hledání nových tvůrčích možností a využití usní i za hranicemi obvyklého či tradičního způsobu. V prostředí, dnes často plném nepřirozených věcí a umělých náhražek, jsou usně Sorensen Leather přirozeným autentickým materiálem s vlastním půvabem, který přetrvá věky.

V naší široké nabídce můžete standardně najít oblíbené usně Buffalo Antic, Desert, Dune, Legacy, Passion, Saga, Solid, Ultra a na vyžádání také celou kompletní nabídku Sorensen Leather A/S.

Více o společnosti a nabízených materiálech najdete na www.sorensenleather.com  

 

Zpět

Pokud máte zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Kontaktujte nás