Látky s úpravou Aquaclean

 

Potahové látky s úpravou Aquaclean patří v současné době mezi nejvíce vyhledávané, zejména díky svým praktickým vlastnostem jako je snadná údržba a lehká čistitelnost, ale také díky rozmanitým vzorům a širokým barevnicím.

V tomto článku se podíváme, jak celá tato technologie vlastně funguje.

Technologie Aquaclean je revoluční a velmi pokročilá povrchová úprava potahových látek, díky které odstraníte skvrny velmi jednoduše a rychle, pouze za pomoci vody a hadříku. Tato patentovaná technologie je založena na pokrytí všech vláken neviditelnou molekulární vrstvou, která vytváří velmi odolnou a účinnou bariéru, bránící proniknutí nečistot do látky a jejímu dalšímu usazování. Odstranit se tak dají i skvrny, o kterých jste si mysleli, že jsou postrachem Vašeho čalouněného nábytku, jako třeba skvrny od bláta, čokolády, krémů, vína, kávy, inkoustu atd. Takže se již nemusíte bát dát si pizzu nebo sklenici vína pohodlně na Vaší sedací soupravě, dokonce se nemusíte bát na Vaši sedací soupravu přizvat i domácího mazlíčka, jelikož i velmi odolné nečistoty lze v případě potřeby lehce vyčistit, a to během velmi krátké doby.

Celý proces čištění se skládá ze tří jednoduchých kroků:

  1. Odstraňte zbytky nečistot z látky.
  2. Skvrnu navlhčete přímo, nebo pomocí savého hadříku a několik vteřin počkejte.
  3. Přitlačte hadřík na skvrnu a jemně ji krouživými pohyby otírejte. Pokud skvrna nezmizí úplně, proces opakujte, dokud není zcela odstraněna.

Látky s úpravou Aquaclean Technology® získaly také certifikát Made in Green®, který garantuje nepřítomnost jakýchkoliv škodlivých látek a výrobu šetrnou k životnímu prostředí.

Mezi nejpopulárnější látky z kategorie Aquaclean patří Avatar, Bellagio, Daytona, Mystic, Nordic, Otaru a další. Tyto všechny můžete najít v naší široké nabídce potahový látek.

 

Zpět

Pokud máte zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Kontaktujte nás